dzienniczek
SzkołaWolontariat w szkole

Wolontariat

 

  • Zbieramy gry

 

Jeżeli macie w domu gry, które się Wam znudziły przynieście do „Gralni”.gry

Wolontariusze projektu

„Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia

 

 

linia

  • Serce dla hospicjum
Już tradycją stało się, że SK PCK bierze czynny udział w  akcji charytatywnej pod hasłem: „Złóż zdj 12serce dla Hospicjum”, która polega na wykonywaniu serduszek techniką origami na rzecz Małopolskiego Hospicjum Dziecięcego w Krakowie. Uczniowie naszej szkoły złożyli ogromną ilość papierowych serc, które zostały przesłane do hospicjum. Następnie wolontariusze, jak co roku,  rozdawali je przechodniom  na krakowskim Rynku Głównym wraz z informacją o działalności  organizacji. 
Dziękujemy wszystkim osobom, niejednokrotnie całym rodzinom, za zaangażowanie w tak szczytny cel, jakim jest działalność na rzecz  nieuleczalnie chorych dzieci. 
 

linia

W naszej szkole realizowany jest projekt "Mieć Wyobraźnię Miłosierdzia"

 

logo

 

Wolontariusze w ramach projektu "Mieć wyobraźnię miłosierdzia" zorganizowali ciepłe ubranka dla małego Kaspianka.

 kaspiankaspian1

 linia

 

free podz

 

linia

 

Młodzieżowa Rada Miejska w Chełmku zaprasza do włączenie się do akcji charytatywnej.  Organizujemy zbiórkę dla Domu Dziecka w Oświęcimiu. Zbieramy słodycze, zabawki, kosmetyki

 

 linia

 

 grosze

Ruszyła osiemnasta edycja ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Podobnie jak w gora groszapoprzednich latach zebrane pieniądze przekazane zostaną na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci.

Wszystkich zainteresowanych wsparciem tego cennego przedsięwzięcia zachęcamy do aktywnego włączenia się w zbiórkę monet o nominałach groszowych. 

 

 

 

 

linia

Maj 2018

Pn Wt Sr Cz Pt So N
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Free business joomla templates