• ,,Misie" oraz ,,Mądre Sowy" w Teatrze ,,Groteska" w Krakowie

• 18.10.2022 16:13
        • W dniu 14 października 2022 r. przedszkolaki z grupy: ,,Misie” oraz ,,Madre Sowy” wybrały się wraz z paniami nauczycielkami na wycieczkę do Teatru ,,Groteska” w Krakowie na  jeden z piękniejszych spektakli pt.: ,,Kot w butach”. Nadrzędnym celem wyjazdu było rozbudzenie zainteresowania kulturą oraz wyzwolenie pozytywnych uczuć i emocji dzieci. Każdy przedszkolak poznał zasady prawidłowego zachowania się w Teatrze. Wszystkie dzieci były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Z zaciekawieniem rozglądały się po pięknie przygotowanych wystawach zamieszczonych na korytarzu Teatru ,,Groteska”. Podczas spektaklu przedszkolaki nie mogły oderwać oczu od tego, co działo się na scenie. Z uśmiechem na twarzy śledziły każdy ruch występujących przed nimi aktorów. Na koniec dzieci pięknie podziękowały aktorom wielkimi brawami za wspaniale przygotowaną sztukę. Wycieczka była bardzo udana. W drodze powrotnej słychać było radosne opowieści przedszkolaków, a na ich twarzach malowały się uśmiechy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wycieczki.