• Zajęcia otwarte w grupie Misie

• 30.12.2022 10:58
        • 23 grudnia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców połączone w warsztatami piernikowymi.
          Na początku dzieci wysłuchały wiersza pt.:,,Choinka"oraz obejrzały prezentacje multimedialną przygotowaną przez nauczyciela pt.:,,Tradycje i zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia". Celem zajęć było wyjaśnienie co to są tradycje oraz przybliżenie dzieciom te, które obchodzone są w naszym kraju. Po obejrzeniu prezentacji dzieci odpowiadały na zadane pytania, a następnie segregowały i przeliczały świąteczne ozdoby do odpowiedniej pętli.
          Kolejnym zadaniem było losowanie zagadek i udzielenie na nie odpowiedzi. Wszystkie dzieci doskonale poradziły sobie z tym zadaniem. Na koniec przedszkolaki zaśpiewały dla swoich rodziców pastorałkę ,,Aniołek maleńki jak wróbelek". Po zajęciach dzieci zaprosiły swoich rodziców do wspólnego dekorowania pierniczków.
          Serdecznie dziękujemy za wizytę wyjątkowych gości.
          Zapraszamy do galerii zdjęć.