• Spotkanie z Andersenem

• 19.04.2024 15:37
          • Z okazji urodzin Hansa Christiana Andersena - przedszkolaki miały zaszczyt uczestniczyć w "Spotkaniu z Andersenem". Z tego powodu zostały przygotowane dla nich rozmaite zadania oraz konkurencję. Dzieci poznały także tworczość tego wybitnego pisarza. Na zakończenie, jako gwóźdź programu był tort - którym przedszkolaczki mogły się zajadać. Był to niezwykle emocjonujący dzień, który dzieci zapamiętają na długo.
          • Dbamy o naszą Planetę Ziemię

• 19.04.2024 15:31
          • Dzieci z grupy "Misie" i "Mądre Sowy" - uczestniczyły w zajęciach z których dowiedziały się jak należy dbać o naszą planetę oraz przyrodę.
          • Dzień Marchewki

• 08.04.2024 12:16
          • Dnia 4 kwietnia obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Marchewki. Przedszkolaki ubrane w kolorze pomarańczowym delektowały się smakiem marchewek i wykonały piękne prace plastyczne.
            Z okazji dnia marchewki przedszkolaczki z grupy "Misie" poznały ciekawostki o marchewce oraz dowiedziały się jakie potrawy i dania można z niej przygotować. Następnie dzieci wykonały wspólnie plakat na którym znajdowała się duża marchew. Nie mogło zabraknąć również marchewkowego poczęstunku na koniec zajęć.
          • Program "Czyste powietrze"

• 05.04.2024 07:44
          • Przedszkolaki z grupy Misie i Mądre Sowy biorą udział w programie edukacji antynikotynowej "Czyste powietrze wokół nas". W ramach programu dzieci były na spacerze aby zlokalizować źródła dymu.
            Na kolejnych zajęciach programu edukacji antynikotynowe ji określały różne rodzaje dymu i wykonały plakaty z różnymi rodzajami dymów i źródłami ich pochodzenia.
            Kolejnego dnia przedszkolaki poznały Dinusia, który nie lubi dymu tytoniowego i kocha czyste powietrze tak jak my.
            Na spacer zabrały kwiaty wykonane z bibuły aby pokazać, że chcą żyć w czystym środowisku bez szkodliwego dymu.