• "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato"-

• 25.10.2023 17:58
          • "Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato"- gościem w grupie Misie była mama Maćka która przeczytała dzieciom bajkę pt." Trzy świnki ".
            Tata Kalinki również był gościem w grupie Misie i przeczytał bajkę dzieciom pt."Zajączek , który nie chciał się przytulać".
          • Dzień Dziewczynek

• 13.10.2023 11:21
          • Dnia 11 października był dniem wszystkich dziewczynek. Z tej okazji chłopcy wręczyli swoim koleżankom upominek i zaśpiewali "100 lat". Potem wszystkie dzieci delektowały się słodkimi babeczkami.
            Dziękujemy Rodzicom za pomoc.
          • Wycieczka do Zagrody Żubrów w Pszczynie

• 13.10.2023 11:15
          • Dnia 5 października przedszkolaki z grupy Misie i Mądre Sowy brały udział w wycieczce do Zagrody Żubrów w Pszczynie. Dzieci zapoznały się z ekosystemem łąk i pól oraz z hodowlą żubrów. Poznały również wiele innych ciekawych zwierząt takich jak muflony, kozy i pawie oraz bogatą roślinność- stare dęby i rododendrony.