​​​​

Zagadki

•            Z okazji zakończenia zajęć logopedycznych, serdecznie dziękujemy za udział
         w spotkaniach i wspólną pracę nad usprawnianiem mowy. Niektórzy z Was już prawidłowo mówią, a inni jeszcze będą się z nami spotykać w przyszłym roku. Każdy potrzebuje swojego czasu na wyćwiczenie prawidłowej wymowy.

Podziękowania także kierujemy do Rodziców, którzy z Wami systematycznie ćwiczyli w domu.

Życzymy spokojnych, bezpiecznych i wymarzonych wakacji!

Agnieszka Krzyściak-Kalemba

Lucyna Kuligowska

• Drodzy Rodzice, Przedszkolaki i Uczniowie!

Witamy Was w „Kąciku logopedy”. Jak już pewnie wiecie, spotykamy się w  przedszkolu i szkole w celu poprawy mowy. Niestety nasze spotkania nie wystarczą, aby prawidłowo mówić. Skuteczność i powodzenie terapii logopedycznej zależy w dużej mierze od kontynuowania ćwiczeń w domu.

Ćwiczenia bywają nużące, ale ważne jest osiągnięcie celu czyli wyćwiczenie prawidłowej wymowy głosek, wyrazów, mowy.  Wystarczy 15-20 minut ćwiczeń wykonywanych codziennie, aby zacząć mówić poprawnie! Tylko systematyczne usprawnianie narządów mowy pomoże dziecku pozbyć się wady wymowy.

Życzymy wytrwałości przy wykonywaniu ćwiczeń.

Powodzenia

P.S. Zachęcamy do zapoznania się z „Filarami terapii logopedycznej