• W czwartek 11 lutego obchodziliśmy w świetlicy „Tłusty czwartek”, żegnając tym samym kończący się karnawał. Z tej okazji dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne – papierowe pączki oraz donaty z kolorową posypką… Wyglądały bardzo kolorowo i apetycznie !


    • Walentynki

     15 lutego obchodziliśmy Walentynki. Dzień ten upłynął w atmosferze ciepła 

     i miłości. W tym dniu przeprowadzono pogadanki dotyczące miłości oraz

      przyjaźni. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat uczuć okazywanych 

     najbliższym im osobom.

   • 17 luty - Światowy Dzień Kota

    Wszyscy lubimy koty i ich mięciutkie, delikatne futerka. Wiele dzieci ma w domu koty i każdy mógł w tym dniu opowiedzieć o swoim pupilu. Dzień Kota zakończyliśmy wykonaniem kocich masek oraz kocimi zabawami.

   • Zajęcia świetlicowe

   • Dnia 2 lutego 2021 r. podczas zajęć świetlicowych uczniowie klasy 1a doskonale zorganizowali swój czas. Nauczyciel świetlicy Pani Agnieszka Mucha nagrała ich zabawy. W ten sposób powstał film pt:"Nuda na świetlicy nie straszna".

    Zapraszamy do obejrzenia!

   • Udział w akcji " Szkoła do hymnu"

    Zachęcaliśmy Was do wyjątkowego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Nasza szkolna społeczność, co roku brała udział w akcji organizowanej przez MEN „Szkoła do hymnu”. Spotykaliśmy się na sali gimnastycznej i dzień przed świętem, dokładnie o godzinie 11.11. śpiewaliśmy wspólnie hymn.

    W tym roku nie było możliwe nasze spotkanie. Jednak pomimo pandemii nie chcieliśmy zrezygnować z przedsięwzięcia. Musieliśmy uwzględnić sytuację
    i zmienić jego formułę. Dlatego poprosiliśmy  Was o pomoc! Dołączyliście do akcji w swoich domach. Sami lub wspólnie z rodziną śpiewaliście  hymn, 10 listopada we wtorek, dokładnie o godzinie 11.11.

    Niektórzy z Was wyjątkowość chwili podkreślili odświętnym ubiorem
    i akcentami patriotycznymi. Zobaczcie na zdjęciach! Gratulujemy! Pięknie pokazaliście swoją postawę patriotyczną! 10 listopada o 11.11 zaśpiewaliśmy hymn, osobno, ze względu na sytuację związaną z epidemią, a jednak razem!

    Agnieszka Mucha       Aneta Rylko