• Zapraszamy do galerii zdjęć.

• 21 marca obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny.
    W tym roku wyjątkowo niecierpliwie wyglądamy wiosny,
    bo pogoda nas nie rozpieszcza!
    Mimo pogody za oknem, w naszych sercach i na świetlicy zagościła wiosna.
    Świetliki wykonały pracę plastyczną na dużym formacie.
    Przy pomocy różnorodnych materiałów plastycznych wykonały ogromną
    abstrakcję w kolorach wiosny! Wykonywanie pracy dostarczyło wiele radości,
    a piękna praca ozdobiła świetlicę.
    Zielono nam!

• 8 marca Dzień Kobiet

• Także na świetlica szkolna postanowiła uczcić wyjątkowe święto wszystkich Pań - dużych i małych.

Chłopcy wykonywali laurki i  upominki dla swoich koleżanek. Nie zabrakło też kwiatów i gromkiego 100 lat dla Pań.

Dzień upłynął nam w bardzo miłym nastroju. Chłopcy spisali się na medal! Dziękujemy!

• W czwartek 11 lutego obchodziliśmy w świetlicy „Tłusty czwartek”, żegnając tym samym kończący się karnawał. Z tej okazji dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne – papierowe pączki oraz donaty z kolorową posypką… Wyglądały bardzo kolorowo i apetycznie !

• Walentynki

15 lutego obchodziliśmy Walentynki. Dzień ten upłynął w atmosferze ciepła

i miłości. W tym dniu przeprowadzono pogadanki dotyczące miłości oraz

przyjaźni. Dzieci chętnie wypowiadały się na temat uczuć okazywanych

najbliższym im osobom.

• 17 luty - Światowy Dzień Kota

Wszyscy lubimy koty i ich mięciutkie, delikatne futerka. Wiele dzieci ma w domu koty i każdy mógł w tym dniu opowiedzieć o swoim pupilu. Dzień Kota zakończyliśmy wykonaniem kocich masek oraz kocimi zabawami.

• Zajęcia świetlicowe

• Dnia 2 lutego 2021 r. podczas zajęć świetlicowych uczniowie klasy 1a doskonale zorganizowali swój czas. Nauczyciel świetlicy Pani Agnieszka Mucha nagrała ich zabawy. W ten sposób powstał film pt:"Nuda na świetlicy nie straszna".

Zapraszamy do obejrzenia!

• Udział w akcji " Szkoła do hymnu"

Zachęcaliśmy Was do wyjątkowego uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Nasza szkolna społeczność, co roku brała udział w akcji organizowanej przez MEN „Szkoła do hymnu”. Spotykaliśmy się na sali gimnastycznej i dzień przed świętem, dokładnie o godzinie 11.11. śpiewaliśmy wspólnie hymn.

W tym roku nie było możliwe nasze spotkanie. Jednak pomimo pandemii nie chcieliśmy zrezygnować z przedsięwzięcia. Musieliśmy uwzględnić sytuację
        i zmienić jego formułę. Dlatego poprosiliśmy  Was o pomoc! Dołączyliście do akcji w swoich domach. Sami lub wspólnie z rodziną śpiewaliście  hymn, 10 listopada we wtorek, dokładnie o godzinie 11.11.

Niektórzy z Was wyjątkowość chwili podkreślili odświętnym ubiorem
        i akcentami patriotycznymi. Zobaczcie na zdjęciach! Gratulujemy! Pięknie pokazaliście swoją postawę patriotyczną! 10 listopada o 11.11 zaśpiewaliśmy hymn, osobno, ze względu na sytuację związaną z epidemią, a jednak razem!

Agnieszka Mucha       Aneta Rylko

• 11 listopada - "Szkoła do hymnu"