• 02.10.2024 08:28
          • 30 września to wyjątkowa data w kalendarzu. W tym dniu dziewczynki z przedszkola wręczyły chłopcom upominki, złożyły życzenia. Był to dzień radości i dobrej zabawy.

• 25.09.2024 08:42
          • 20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. To czas pełen radości, zabawy i kreatywności. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych maluchów wiele niespodzianek i atrakcji! Dzieci z wszystkich grup przedszkolnych przyszły w tym dniu przebrane za postacie z bajek. Smerfy, Misie i Mądre Sowy utworzyły kolorowy pociąg i udały się na salę gimnastyczną aby wspólnie zatańczyć w kole. To był niezapomniany dzień pełen zabawy i wspólnych chwil! Dziękujemy wszystkim przedszkolakom za wspaniałą atmosferę i życzymy im jeszcze więcej uśmiechów na co dzień
          • Przejście dla pieszych

• 20.09.2024 11:16
          • Dieci z grupy III miały moż­li­wość poćwi­cze­nia prze­cho­dze­nia przez przej­ście. Pomo­gła nam w tym makieta przej­ścia dla pieszych i znaki dro­gowe. Po takiej lekcji już wiemy, że należy się przej­rzeć w lewo, prawo i znów w lewo.
          • Zmysły

• 20.09.2024 11:15
          • W tym tygodniu zajęcia edukacyjne były skupione na zmysłach, które posiada człowiek: wzrok, słuch, dotyk, smak i węch. Dzięki zabawom badawczym dzieci mogły zadbać o rozwój swoich zmysłów.