• Wycieczka do Funzeum

• 20.06.2024 17:46
          • Wycieczka do FUNZEUM. Dzieci uczestnicząc w tej wycieczce mogły uświadomić sobie rolę jaką odgrywa światło oraz kolory, które uruchamiają wszystkie zmysły. Ta wycieczka miała na celu rozbudzić kreatywność oraz ciekawość, a także zintegrować grupę.
          • Olimpiada przedszkolaków

• 17.06.2024 08:41
          • Dnia 11 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się Olimpiada Przedszkolaków. W zawodach sportowych brały udział oddziały przedszkolne z Chełmka oraz z Bobrku. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami.
          • Wycieczka do stadniny grupa Smerfów

• 11.06.2024 13:09
          • 6 czerwca grupa Smerfy odwiedziła    stadninę  koni Ikarion w Bobrku. Nasze najmłodsze dzieciaki zapoznały się z pracą w stadninie oraz ze zwierzętami tam żyjącymi .
            Smerfy karmiły konie i alpaki , szczotkowały i siodłały konie na których panie stajennie oprowadzały naszych najmłodszych  wokół stadniny.
          • Piknik Rodzinny

• 11.06.2024 13:04
          • Dnia 5.06.2024r. odbył się na stadione w Chełmku Piknik Rodzinny.Pogoda dopisała, więc dzieci i rodzice bawili się do wieczora. Grillowanie, zabawa z DJ, bańki mydlane, tatuaże dla dzieci, ale też konkurencję z rodzicami takie jak przeciąganie liny. Jednak to co podobało się dzieciom najbardziej to wizyta OSP z Chełmka. Rodzice i dzieci wrócili do domu opaleni, zmęczeni i szczęśliwi.