• Dzień Kubusia Puchatka - wizyta w bibliotece

• 24.01.2024 16:41
          • Dzieci z grupy "Misie" i" Mądre Sow"y udały się do szkolnej biblioteki z okazji obchodzonego w tym dniu "Dnia Kubusia Puchatka". Jako Dzień Kubusia Puchatka ustanowiono 18 stycznia, czyli dzień urodzin Alana Aleksandra Milne'a. Przedszkolaki podczas tej wizyty zapoznały się z bohaterami Stumilowego lasu. Dzieci oglądały również różne wydania książki oraz odpowiadały na zagadki.
          • Sukces dzieci z grupy MISIE

• 18.01.2024 08:08
          • Dzieci z grupy Misie wzięły udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Ochotniczą Straż Pożarną w Lisiej Górze pt. "Bezpieczeństwo - to brzmi dumnie" i zajęły pierwsze miejsce. Nagrody, które otrzymały sprawiły im wiele radości.
          • Jasełka w przedskolu

• 17.01.2024 07:19
          • Dnia 9 grudnia przedszkolaki z grupy Mądre Sowy przedstawiły Jasełka swoim ukochanym rodzicom.