• mgr Beata Babiuch - fizyka, matematyka, edukacja dla bezpieczeństwa, technika, informatyka

          mgr Katarzyna Chylaszek - edukacja wczesnoszkolna, pedagog szkolny

          mgr Renata Dębska - Konik - język angielski

          mgr Wioletta Glandys - religia, oligofrenopedagogika

          mgr Artur Gomółka - muzyka

          mgr Magdalena Grygiel - edukacja wczesnoszkolna, SIP - Społeczny Inspektor Pracy

          mgr Mariusz Janik - wychowanie fizyczne, trener piłki siatkowej

          mgr Agata Juszyńska - edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

          mgr Barbara Klimczak - matematyka, informatyka, oligofrenopedagogika

          mgr Renata Koczur - język angielski, terapia pedagogiczna

          mgr Monika Koryczan - Zembaty - edukacja przedszkolna

          mgr Krystyna Kowalczyk - język polski, doradztwo zawodowe

          mgr Kamila Krawczyk - przyroda, geografia

          mgr Agnieszka Krzyściak - Kalemba - język polski, logopedia, oligofrenopedagogika

          mgr Elżbieta Kubas - język niemiecki

          mgr Lucyna Kuligowska - edukacja wczesnoszkolna, historia, informatyka, logopedia

          mgr Mirosława Lizis - biologia, chemia

          mgr Damian Łękawa - geografia, informatyka

          mgr Sabina Madejczyk - edukacja przedszkolna

          mgr Agnieszka Mucha - plastyka, edukacja plastyczna, świetlica

          mgr Jolanta Ogorzała - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna

          mgr Romana Oleś - język polski, biblioteka, oligofrenopedagogika

          mgr Ewa Patyk - wychowanie fizyczne, informatyka, instruktor piłki ręcznej, piłki siatkowej, pływania, fitness

          mgr Beata Pawluśkiewicz - historia, wiedza o społeczeństwie, plastyka

          mgr Grzegorz Piętka - historia, wiedza o społeczeństwie

          mgr Dorota Pik - edukacja przedszkolna

          mgr Maria Piotrowska - edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna, religia

          mgr Małgorzata Piwowarczyk - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, biblioteka, informatyka

          mgr Rafał Ryczek - religia

          mgr Aneta Rylko - przyroda, świetlica

          mgr Izabela Supłat - Stokłosa - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie

          mgr Katarzyna Szynowska - matematyka, informatyka

          mgr Joanna Świerz - edukacja przedszkolna, logopedia, oligofrenopedagogika, pedagogika terapeutyczna

          mgr Iwona Trybuś - edukacja przedszkolna, edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika

          mgr Małgorzata Wojdyła - edukacja wczesnoszkolna

          mgr Małgorzata Wójtowicz - matematyka, informatyka