• Spotkanie z booktokerką

• W dniu dzisiejszym w bibliotece odbyło się spotkanie z booktokerką i recenzentką książek Panią Nikolą Drabik. Uczniowie ze Szkolnego Kółka Bibliotecznego dowiedzieli się na czym polega praca recenzenta. Nasza gościni zwróciła też uwagę na bezpieczeństwo w sieci. Była też nutka wspomnień i sentymentu o lekcji języka polskiego, na której nauczycielka polecała książkę pt.: "Chłopiec w pasiastej piżamie" i od której zaczęła się przygoda z książką Pani Nikoli. Dziękujemy za ciekawe i miłe spotkanie.

• Sukces uczniów klas pierwszych

• Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie plastycznym pt.: ,,Magia Świąt Bożego Narodzenia" organizowanym przez Szkołę Podstawową im. J. Słowackiego w Rudzie Śląskiej. Uczniowie wykonali piękne prace, wykorzystując do tego różne materiały plastyczne.

I miejsce otrzymał Leon Kramarczyk- uczeń klasy 1a

III miejsce otrzymała Aleksandra Szweda  - uczennica klasy 1b.

Uczniowie otrzymali dyplom oraz upominki.

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

• Upominki z okazji Dnia Babci i Dziadka klasy 3b

• Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klasy 3b całym sercem zaangażowali się w wykonanie upominków dla swoich babć i dziadków. Mamy nadzieję, że upominki sprawią im radość.

Życzymy wszystkim babciom i dziadkom tego, co najważniejsze: zdrowia, miłości bliskich, wielu radosnych chwil spędzonych z wnukami i samych słonecznych dni!

• Sukces uczennicy klasy 1a

• Dnia 11.01.2024 r. uczennica klasy 1a - Zofia Ćwielag uzyskała Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym i Literackim  o św. Maksymilianie M. Kolbe dla szkół podstawowych. Powiatu Oświęcimskiego. Otrzymała dyplom oraz nagrodę.

Serdecznie gratulujemy.

• UWAGA!!

• W nawiązaniu do poprzednich wiadomości, informujemy, iż z dniem 15 stycznia 2024 r. (poniedziałek) odbędą się na terenie szkoły zajęcia dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów wszystkich klas zgodnie z planem lekcji.

• WAŻNA INFORMACJA!!!

• W godzinach popołudniowych zostało uruchomione ogrzewanie. Prawdopodobnie w dniu jutrzejszym temperatura w salach przedszkolnych i szkolnych nie osiągnie wymaganej prawem wartości. W związku z tym zajęcia 12 stycznia 2024 r. (piątek) w Przedszkolu i Szkole zostają zawieszone.

Informacje o funkcjonowaniu placówki w kolejnych dniach będą umieszczane na stronie internetowej SZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Chełmku i na Librusie w zakładce: Ogłoszenia.

• UWAGA!!

• W związku z awarią  ogrzewania informujemy, iż w dniu 11 stycznia 2024 roku (czwartek) zawieszone zostają zajęcia w Przedszkolu i Szkole.

• INFORMACJA

• W związku z awarią ogrzewania i przewidywanym w kolejnych dniach spadkiem temperatury w salach przedszkolnych i szkolnych, poniżej wymaganej, zgodnie z § 17 ust. 2 rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2020 roku w sprawie bezpieczeństwa
            i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach  (Dz. U.
            z 2020 r. poz.1604 z późn. zm.) informujemy, iż w dniach 11 i 12 stycznia 2024 roku (czwartek i piątek) przewidywane jest zawieszenie zajęć przedszkolnych i szkolnych.

W dniu dzisiejszym, po godzinie 18.00, na stronie szkoły, zostanie umieszczony aktualny komunikat.

• Informacja o feriach w świetlicy środowiskowej w Chełmku

• Zapisy dzieci na ferie zimowe będą realizowane
            od 08.01.2024 do 12.01.2024
            Zapisy dotyczą dzieci z roczników 2013-2016
            .

pod adresem: www.swietlicachelmek.pl

Karta zapisu zawiera zgłoszenie dziecka na obiady. Dzienny koszt obiadu wynosi 8,00 zł.
            Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.
            Karty zapisu przyjętych dzieci należy dostarczyć osobiście do siedziby placówki ul. Brzozowa 9 Chełmek,  Organizator będzie powiadamiał o przyjęciu lub odmowie przyjęcia
            dziecka telefonicznie.
            * Dokumentacja złożona przed 08.01.2024 nie będzie rozpatrywana.
            * Dokumentację można składać w godzinach pracy placówki.
            * Szczegółowy plan zajęć będzie dostępny w dniu 02.02.2024 na stronie internetowej świetlicy.
            * Dzieci nie zgłoszone nie będą uczestniczyły w zajęciach.
            * Dzieci obowiązuje obuwie zamienne.
            * W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 33-846-10-25

karta_zapisu_-_ferie-zimowe_2024.pdf