• Ferie zimowe

• ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA CHEŁMEK

Ogłoszenie

W czasie ferii zimowych świetlica będzie czynna w dniach 30.01.2023 - 10.02.2023 od poniedziałku do piątku
            w godz. 07:00-15:00.

Zapisy dzieci na ferie zimowe będą realizowane od 01.12.2022 do 09.12.2022

Zapisy dzieci z gminy Chełmek na pobyt w świetlicy środowiskowej będą realizowane za pośrednictwem karty zapisu dostępnej w siedzibie placówki przy ulicy Brzozowej 9 w Chełmku oraz na stronie internetowej pod adresem: www.swietlicachelmek.pl/

Karta zapisu zawiera zgłoszenie dziecka na obiady.

Dzienny koszt obiadu wynosi 8,00 zł.

Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń względem daty wpływu.

Karty zapisu przyjętych dzieci należy dostarczyć osobiście do siedziby placówki ul. Brzozowa 9 Chełmek. Organizator będzie powiadamiał o przyjęciu lub odmowie przyjęcia dziecka telefonicznie.

* Dokumentacja złożona przed 01.12.2022 nie będzie rozpatrywana.

* Dokumentację można składać w godzinach pracy placówki.

* Szczegółowy plan zajęć będzie dostępny w dniu 13.01.2023 na stronie internetowej świetlicy.

* Dzieci nie zgłoszone nie będą uczestniczyły w zajęciach. * Dzieci obowiązuje obuwie zamienne.

* W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczy 33-846-10-25 lub 731-635-784

karta_zapisu_-_ferie-zimowe_2023.pdf

• Wyjazd dzieci klas 2a,2b,3a na spektakl teatralny . „Baśnie Pana Andersena” do Sosnowca w dniu 23.11.2022r.

• 23.11.2022.uczniowie klas 2a,2b,3a byli  w  tetrze w Sosnowcu na spektaklu  pt. „Baśnie Pana Andersena Spektakl to adaptacja kilku najbardziej znanych baśniowych opowieści H. CH. Andersena, czyli „Dziewczynki z zapałkami”, „Brzydkiego kaczątka”, „Nowych szat cesarza”, „Księżniczki na ziarnku grochu” i  „Świniopasa”. Wielkie piękno i trwała wartość baśni Andersena polega na tym, że pokazują one życie takim, jakie ono jest –  narodziny na początku i śmierć na końcu, a pomiędzy nimi mieszanina śmiechu i łez. Andersen nie zmienia naturalnego porządku rzeczy tylko po to, by dopasować do szczęśliwego zakończenia. Łagodnie i cierpliwie uczy, że życie nie zawsze ma pogodną twarz. Hans Christian Andersen jako główny narrator prowadził nas w niezwykłej podróży w świat wrażeń i osobistych przeżyć.

Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało.

• 11 Listopada - Święto Niepodległości

• Nasza szkoła wzięła udział w akcji "Szkoła do Hymnu". O godzinie 11.11 na sali gimnastycznej wraz z zaproszonymi Gośćmi: Burmistrzem Chełmka Andrzejem Saternusem oraz Radnymi Panią Agnieszką Radwańską, Panem Wojciechem Piwowarczykiem i Panem Henrykiem Kowalskim społeczność uczniowska i grono pedagogiczne odśpiewała Hymn Państwowy. Wszyscy uczestnicy wydarzenia ułożyli flagę Polski z białych i czerwonych kartek.

#SzkołaDoHymnu