• Tłusty czwartek

• 27.02.2024 15:08
          • W dniu 8.02 dzieci brały udział w balu karnawałowym przygotowanym przez Panie animatorki z Rady rodziców. Na zakończenie zabawy czekał na nich pyszny poczęstunek w sali.

• 27.02.2024 13:26
          • Dnia 14.02 dzieci z grupy "Smerfy" świętowały Walentynki. Dzieci ochoczo brały udział w przygotowanych dla nich zadaniach.
          • Dokarmianie ptaków

• 09.02.2024 14:14
          • Przedszkolaki z grupy "Misie" oraz "Mądre sowy", swój spacer rozpoczęły od uzupełnienia karmnika. Dzieci spisały się na medal.
          • Dzień Kubusia Puchatka - wizyta w bibliotece

• 24.01.2024 16:41
          • Dzieci z grupy "Misie" i" Mądre Sow"y udały się do szkolnej biblioteki z okazji obchodzonego w tym dniu "Dnia Kubusia Puchatka". Jako Dzień Kubusia Puchatka ustanowiono 18 stycznia, czyli dzień urodzin Alana Aleksandra Milne'a. Przedszkolaki podczas tej wizyty zapoznały się z bohaterami Stumilowego lasu. Dzieci oglądały również różne wydania książki oraz odpowiadały na zagadki.