• Spotkania wigilijne w przedszkolu

• 28.12.2023 10:56
          • Dnia 21 grudnia dzieci z wszystkich grup przedszkolnych uczestniczyły we wspólnej wigilii. W tle świątecznych kolęd dzieci podzieliły się opłatkiem, złożyły sobie życzenia na Nowy Rok i zasiadły do stołu aby skosztować pysznych pierników upieczonych przez rodziców. Dziękujemy serdecznie Rodzicom za wsparcie i pomoc w przygotowaniu wigilijki.
          • Gość specjalny

• 12.12.2023 18:43
          • W poniedziałek nasze przedszkole odwiedził p. Krzysiek z Rolki Dudek Team , hokeista Unii Oswiecim. Podczas ciekawej prelekcji opowiedział o pasji do łyżew i rolek  oraz o tym jak ważne jest promowanie i wspieranie zdrowego trybu  dzieci i młodzieży  a co najważniejsze o bezpieczeństwie podczas jazdy .
            Przedszkolaki mogły przymierzyć profesjonalne łyżwy, rolki, kaski I ochraniacze.

• Przedstawienie w przedszkolu z okazji Mikołaja

• 11.12.2023 10:40
          • 7 grudnia przedstawienie  w wykonaniu teatru  ”Skrzat„ umilło naszym przedszkolakom ten szczególny dzień jakim jest spotkanie z Mikołajem  .
            Grupa Smerfy oraz Mądre Sowy i jej  swoje pierwsze spotkanie w przedszkolu ze Świętym Mikołajem .
          • Mikołaj w przedszkolu

• 07.12.2023 08:46
          • Dnia 6 grudnia dzieci z przedszkola odwiedził Mikołaj, który dla każdego miał coś słodkiego. Następnie przedszkolaki z grupy Misie i Mądre Sowy brały udział w pokazie eksperymentów fizycznych w wykonaniu Grupy Zelektryzowanej.