• Akcja "Tu kwitnie wyobraźnia"

• 30.09.2023 22:16
          • Dnia 29 września przedszkolaki obchodziły Dzień Głośnego Czytania z sercem. W ramach akcji odwiedziła nas pani bibliotekarka Małgorzata Piwowarczyk. Grupy Misie, Mądre Sowy i Smerfy słuchały uważnie czytanej bajki a potem uczestniczyły w zabawie muzyczno- ruchowej.

• 24.09.2023 12:44
          • Dnia 20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Dzieci z wszystkich grup przyszły do przedszkola w strojach postaci z bajek i brały udział w wielu zabawach integracyjnych na terenie szkoły oraz w ogrodzie.
          • Dzień Kropki w przedszkolu

• 18.09.2023 10:20
          • Dnia 15 września obchodziliśmy w naszej placówce Dzień Kropki. Pani bibliotekarka przeczytała dzieciom historię Kropki a potem braliśmy udział w wielu zabawach integracyjnych. Każdy przedszkolak wykonał również kreatywną pracę plastyczną z kropek.