• Dzień Dziewczynek

• 13.10.2023 11:21
          • Dnia 11 października był dniem wszystkich dziewczynek. Z tej okazji chłopcy wręczyli swoim koleżankom upominek i zaśpiewali "100 lat". Potem wszystkie dzieci delektowały się słodkimi babeczkami.
            Dziękujemy Rodzicom za pomoc.
          • Wycieczka do Zagrody Żubrów w Pszczynie

• 13.10.2023 11:15
          • Dnia 5 października przedszkolaki z grupy Misie i Mądre Sowy brały udział w wycieczce do Zagrody Żubrów w Pszczynie. Dzieci zapoznały się z ekosystemem łąk i pól oraz z hodowlą żubrów. Poznały również wiele innych ciekawych zwierząt takich jak muflony, kozy i pawie oraz bogatą roślinność- stare dęby i rododendrony.
          • Wizyta przedszkolaków w Bibliotece Publicznej MOKSiR w Chełmku.

• 09.10.2023 15:30
          • W miniony piątek dzieci z grup przedszkolnych: „Misie” i „Mądre Sowy” uczestniczyły
            w spotkaniu z bohaterką książek dla dzieci Kicią Kocią. Wydarzenie miało miejsce w Bibliotece
            Publicznej MOKSiR w Chełmku. Podczas spotkania dzieci wysłuchały odczytanej bajki pt.: „ Kicia
            Kocia w bibliotece”, wykonywały prace plastyczne i uczestniczyły w tańcach i zabawach
            ruchowych. Było dużo radości , zabawy i uśmiechu na twarzach dzieci. Była to pierwsza wizyta
            przedszkolaków w Bibliotece Publicznej zorganizowana w ramach akcji: Październik Miesiącem
            Bibliotek Szkolnych – „Tu kwitnie wyobraźnia”. Mam nadzieję, że nie ostatnia.
            Dziękuję za współpracę zaangażowanym Nauczycielom oraz Pracownikom Biblioteki
            Publicznej MOKSiR w Chełmku.
            Małgorzata Piwowarczyk
            – nauczyciel biblioteki
          • Akcja "Tu kwitnie wyobraźnia"

• 30.09.2023 22:16
          • Dnia 29 września przedszkolaki obchodziły Dzień Głośnego Czytania z sercem. W ramach akcji odwiedziła nas pani bibliotekarka Małgorzata Piwowarczyk. Grupy Misie, Mądre Sowy i Smerfy słuchały uważnie czytanej bajki a potem uczestniczyły w zabawie muzyczno- ruchowej.