• Dzień Misia

• 27.11.2023 12:45
          • Jak co roku  25 listopada w naszym przedszkolu  grupySmerfy, Misie i Mądre Sowy odchodziły Dzień   Pluszowego Misia. W ramach urodzin wszystkich niedźwiadków dzieci przyniosły do przedszkola swoje pluszaki, odśpiewały im "100 lat" i malowały ich portrety.
            Ten dzień był pełen uśmiechu , wspólnej zabawy i uśmiechu.
          • Biblioteka - grupa Mądre Sowy

• 26.11.2023 13:04
          • Dnia 22 listopada dzieci z grupy Mądre Sowy odwiedziły bibliotekę szkolną gdzie w Mobilnej Strefie Ciszy wysłuchały bajki pt. "Niedźwiadek chce pomagać"
          • Przedszkolaki - spotkanie z trenerem

• 23.11.2023 13:57
          • Dnia 15 listopada gościem przedszkola był behawiorysta i trener zwierząt - pan Ciecierski. Przedszkolaki z grup Smerfy, Misie i Mądre Sowy zostały pouczone jak należy zachowywać się w obecności piesków i co zwierzęta chcą nam przekazać swoim zachowaniem.

• 13.11.2023 10:16
          • Przedszkolaki również uczciły Święto Niepodległości. Dzieci z wszystkich grup przyszły ubrane do przedszkola na galowo i odśpiewały hymn Polski.