• Misie - dzień dziewczynek

• 13.10.2022 23:06
          • W tym tygodniu swój dzień obchodziły wszystkie dziewczynki. Dziękujemy rodzicom za słodki poczęstunek oraz upominki.
          • Dzień Drzewa w grupie ,,Misie"

• 12.10.2022 22:40
          • 10 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu ,,Dzień Drzewa". Misie zaczęły obchody tego dnia od wykonania wspólnej grupowej pracy plastycznej. Malowały farbami drzewo,
            a następnie przyklejały do niego prawdziwe jesienne liście przyniesione do przedszkola. Następnie poznały rodzaje drzew, liście oraz owoce które dają. Wspólny spacer pozwolił Misiom dotknąć oraz przytulić drzewa rosnące w ogrodzie przedszkolnym.
            W ramach IV edycji akcji,,Sadzimy" przedszkolaki posadziły wspólne grupowe drzewo o które będą dbać oraz bacznie obserwować.
          • Dzień Drzewa w grupie Mądre Sowy.

• 11.10.2022 17:51
          • Dn. 10.10 to dzień, w którym obchodzimy Święto Drzewa. Dzieci poznały budowę drzewa, jego znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody. Przedszkolaki dowiedziały się jak wielki znaczenie mają drzewa dla czystości powietrza a tym samym dla zdrowia człowieka. Dzieci posadziły swoje drzewo w ogrodzie przedszkolnym.