• "Czyste Powietrze wokół nas". - Misie

• 22.05.2022 19:09
          • Przedszkolaki z grupy "Misie" wzięły udział w programie edukacji antytytoniowej "Czyste Powietrze wokół nas". W trakcie 5 zajęć poznaliśmy źródła dymu i dowiedzieliśmy się jak szkodliwe dla zdrowia jest palenie papierosów. Poznaliśmy Finka, który kocha czyste środowisko i uwieczniliśmy naszą wiedzę podczas zajęć plastycznych.
          • Wycieczka - grupa Misie

• 13.05.2022 15:31
          • Dnia 11 maja grupa "Misie" wybrała się na wycieczkę do Teatru Zagłębie w Sosnowcu na spektakl pt. "Szewczyk Dratewka". Przedszkolaki były pod wrażeniem całego przedstawienia. Swoje wspomnienia uwieczniły w pracach plastycznych po powrocie do przedszkola. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie dla dzieci strojów galowych na ten wyjazd.
          • Konkurs przedszkolny

• 13.05.2022 15:25
          • Nasze przedszkole zorganizowało konkurs dla dzieci z wszystkich grup przedszkolnych pt. "Moja ulubiona postać z komputerowego świata". Jury oceniło wykonane przez dzieci prace plastyczne. Pierwsze miejsca przyznano Alicji Piegzik z grupy "Smerfy" oraz Blazejowi Sworzeń z grupy "Misie". Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy oraz nagrody. Dziękujemy Rodzicom za pomoc oraz chętnym przedszkolakom za udział w konkursie.
          • Wycieczka

• 06.05.2022 10:55
          • Dnia 28.04.22 dzieci z grupy Smerfy odwiedziły strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie. Przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych " Dom Płomyka i Iskierki" , na których poznały zasady postępowania na wypadek powstania pożaru lub innego zagrożenia. Dzieci miały okazję zobaczyć wozy strażackie wraz z całym wyposażeniem, sprzęt gaśniczy, strój w jaki ubierają się do akcji, zwiedzały również pomieszczenia znajdujące się w remizie.

W związku ze zbliżającym się 4 maja Dniem Strażaka dzieci złożyły strażakom życzenia i podziękowania za nieustanną gotowość do niesienia pomocy oraz wręczyły upominek.
          • 22 kwietnia 2022 r. Dzień Ziemi w grupie Misie

• 02.05.2022 10:25
          • Dnia 22 kwietnia obchodziliśmy Dzień Ziemi. Nasza grupa została zaproszona przez panią Joannę Świerz do klasy pierwszej. Tam obejrzeliśmy prezentację dotyczącą ochrony środowiska i mogliśmy pracować przy tablicy multimedialnej. Na koniec bawiliśmy się przy muzyce. Zapraszamy do galerii zdjęć.