• Dzień dziecka w grupie Misie

• 01.06.2021 21:35
          • "Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim przedszkolakom słoneczka,
            uśmiechu, radości, dużo prezentów oraz wspaniałych pomysłów na zabawę".

Zapraszamy do galerii zdjęć.
            Joanna Świerz, Sabina Madejczyk
          • „Spotkania z Gadułką”

• 17.05.2021 21:45
          • Innowacja Pedagogiczna z zakresu logopedii
            Szanowni Rodzice, w miesiącu maju oraz czerwcu w naszym przedszkolu dzieci z grupy Misie będą brały udział w innowacji pedagogicznej z zakresu logopedii pt.: „Spotkania z Gadułką”, którą poprowadzi P. Joanna Świerz. Zajęcia innowacyjne będą odbywać się w ramach zajęć obowiązkowych, w miarę możliwości każdego dnia. W trakcie zabaw oraz ćwiczeń w celu zachęcenia dzieci do dalszej pracy nauczyciel  będzie wykorzystywał pacynkę żaby o imieniu Gadułka oraz bajki logopedyczne, wierszyki logopedyczne, gry planszowe. Niniejsza innowacja pedagogiczna w zamierzeniu ma korygować istniejące zaburzenia logopedyczne wśród dzieci. Również innowacja pedagogiczna ma wspierać prowadzone terapie logopedyczne, a także  przeciwdziałać pojawianiu się zaburzeń artykulacyjnych.