• Upominki z okazji Dnia Babci i Dziadka klasy 3b

     • Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klasy 3b całym sercem zaangażowali się w wykonanie upominków dla swoich babć i dziadków. Mamy nadzieję, że upominki sprawią im radość.

      Życzymy wszystkim babciom i dziadkom tego, co najważniejsze: zdrowia, miłości bliskich, wielu radosnych chwil spędzonych z wnukami i samych słonecznych dni!

     • Sukces uczennicy klasy 1a

     • Dnia 11.01.2024 r. uczennica klasy 1a - Zofia Ćwielag uzyskała Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym i Literackim  o św. Maksymilianie M. Kolbe dla szkół podstawowych. Powiatu Oświęcimskiego. Otrzymała dyplom oraz nagrodę.

      Serdecznie gratulujemy.

     • UWAGA!!

     • W nawiązaniu do poprzednich wiadomości, informujemy, iż z dniem 15 stycznia 2024 r. (poniedziałek) odbędą się na terenie szkoły zajęcia dla dzieci przedszkolnych oraz uczniów wszystkich klas zgodnie z planem lekcji.

     • WAŻNA INFORMACJA!!!

     • W godzinach popołudniowych zostało uruchomione ogrzewanie. Prawdopodobnie w dniu jutrzejszym temperatura w salach przedszkolnych i szkolnych nie osiągnie wymaganej prawem wartości. W związku z tym zajęcia 12 stycznia 2024 r. (piątek) w Przedszkolu i Szkole zostają zawieszone.

      Informacje o funkcjonowaniu placówki w kolejnych dniach będą umieszczane na stronie internetowej SZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Chełmku i na Librusie w zakładce: Ogłoszenia.

     • UWAGA!!

     • W związku z awarią  ogrzewania informujemy, iż w dniu 11 stycznia 2024 roku (czwartek) zawieszone zostają zajęcia w Przedszkolu i Szkole.

      Informacje o funkcjonowaniu placówki w kolejnych dniach będą umieszczane na stronie internetowej SZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Chełmku i na Librusie w zakładce: Ogłoszenia.

     • INFORMACJA

     • W związku z awarią ogrzewania i przewidywanym w kolejnych dniach spadkiem temperatury w salach przedszkolnych i szkolnych, poniżej wymaganej, zgodnie z § 17 ust. 2 rozporządzenia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2020 roku w sprawie bezpieczeństwa
      i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach  (Dz. U. 
      z 2020 r. poz.1604 z późn. zm.) informujemy, iż w dniach 11 i 12 stycznia 2024 roku (czwartek i piątek) przewidywane jest zawieszenie zajęć przedszkolnych i szkolnych.

       

      W dniu dzisiejszym, po godzinie 18.00, na stronie szkoły, zostanie umieszczony aktualny komunikat. 

     • Informacja o feriach w świetlicy środowiskowej w Chełmku

     • Zapisy dzieci na ferie zimowe będą realizowane
      od 08.01.2024 do 12.01.2024
      Zapisy dotyczą dzieci z roczników 2013-2016
      .


      Zapisy dzieci z gminy Chełmek na pobyt w świetlicy środowiskowej będą realizowane za pośrednictwem karty zapisu dostępnej w siedzibie placówki przy ulicy Brzozowej 9 w Chełmku oraz na stronie internetowej
      pod adresem: www.swietlicachelmek.pl


      Karta zapisu zawiera zgłoszenie dziecka na obiady. Dzienny koszt obiadu wynosi 8,00 zł.
      Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.
      Karty zapisu przyjętych dzieci należy dostarczyć osobiście do siedziby placówki ul. Brzozowa 9 Chełmek,  Organizator będzie powiadamiał o przyjęciu lub odmowie przyjęcia
      dziecka telefonicznie.
      * Dokumentacja złożona przed 08.01.2024 nie będzie rozpatrywana.
      * Dokumentację można składać w godzinach pracy placówki.
      * Szczegółowy plan zajęć będzie dostępny w dniu 02.02.2024 na stronie internetowej świetlicy.
      * Dzieci nie zgłoszone nie będą uczestniczyły w zajęciach.
      * Dzieci obowiązuje obuwie zamienne.
      * W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny 33-846-10-25 

      karta_zapisu_-_ferie-zimowe_2024.pdf

     • Wyjazd klas 2a, 2b, 3b na spektakl pt. ,,Roszpunka”.

     •     W środę 3 stycznia 2024 r. nasi uczniowie udali się do OCK w Oświęcimiu na spektakl ,,Roszpunka”. Tytułowa Roszpunka, wspaniała scenografia i muzyka “na żywo” przeniosły ich w magiczny świat.

      Wyjazd miał na celu uwrażliwienie dzieci na kulturę oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć      i emocji. Wszyscy uczniowie  zgodnie stwierdzili, że było to wspaniałe doświadczenie, które trzeba jak najszybciej powtórzyć.

      Dzieci spędziły w teatrze wyjątkowe chwile, które pozostaną na długo w ich pamięci.